Warsztaty – informacje ogólne

Prof. dr hab. n. med. Waleria Hryniewicz

Ponieważ serwery niektórych instytucji odrzuciły mail ze zdjęciem z Wiosennej Szkoły w Zakopanem, prośbę o przesłanie zdjęcia i brakujących materiałów proszę kierować na mail zkowalewska@fundacjacmk.pl

Miło jest nam poinformować, że w dniach 1-4 czerwca 2017 r. odbędą się Warsztaty Szkoleniowe „Wiosenna Szkoła Mikrobiologii Klinicznej”. Miejscem spotkania jest Hotel Mercure Kasprowy ul. Szymaszkowa, 34-500 Zakopane. Mamy też przyjemność poinformować, że opłata za Szkolenie utrzymana została na poziomie ubiegłorocznym i wynosi 1200 + 23% VAT = 1476 zł. brutto.

Tegoroczny program będzie obejmował m. in.  najnowsze dane na temat epidemiologii zakażeń, antybiotykooporność  – laboratoryjne metody oznaczania i interpretacja, możliwości leczenia zakażeń wywoływanych przez wielooporne patogeny, zakażenia ośrodkowego układu nerwowego, diagnostykę zakażeń grzybiczych, diagnostykę materiałów z jałowych jam organizmu,  zakażenia przenoszone drogą płciową, mapa mikrobiologiczna szpitala, mikrobiom, komunikacja laboratorium – lekarz/pielęgniarka oraz problemy związane z zapewnieniem jakości w diagnostyce mikrobiologicznej. Są to główne tematy, które mogą być w dalszym ciągu wzbogacane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby uaktualnić swoją wiedzę i podzielić się doświadczeniami.

Prof. dr hab. n. med. Waleria Hryniewicz

Komitet Naukowy „Wiosennej Szkoły Mikrobiologii Klinicznej”2017

Prof. Waleria Hryniewicz Przewodnicząca
Dr Aleksander Deptuła
Prof. Marek Gniadkowski
Dr hab. Alina Olender
Dr hab. Ewa Sadowy
Dr hab. Anna Skoczyńska
Dr Elżbieta Stefaniuk
Dr hab. Marta Wróblewska
Dr Dorota Żabicka

Komitet Organizacyjny
Mgr inż. Zofia Kowalewska
Mgr Karolina Bosacka
Mgr Anna Mikołajczyk