O sympozjum

mgr. inż. Zofia Kowalewska
dr Magdalena Szemraj, UM w Łodzi

OPŁATY

Opłata rejestracyjna obejmująca 3 noclegi, materiały zjazdowe, udział we wszystkich sesjach i poczęstunkach 1252,03 + 23% VAT = 1540 zł brutto.
OSTATECZNY TERMIN UISZCZENIA OPŁATY REJESTRACYJNEJ MIJA 1 MAJA 2019

WPŁATY PROSIMY DOKONYWAĆ NA KONTO

Fundacja Centrum Mikrobiologii Klinicznej
ul. Chełmska 30/34
00-725 Warszawa,
nr konta: 64 1240 5992 1111 0000 4772 7885
W tytule przelewu prosimy podać: nazwisko, imię uczestnika, miasto oraz “WSMK 2019”.

UWAGA: Faktury VAT będą wystawiane wyłącznie na dane osoby/firmy, z której konta został dokonany przelew (zgodnie z wyciągiem bankowym), przy czym faktury na osoby prywatne będą wystawiane TYLKO po zgłoszeniu na adres poczty elektronicznej : kontakt@fundacjacmk.pl

Informujemy, że WSZYSTKIE wystawione faktury będą wysyłane WYŁĄCZNIE drogą mailową na adresy podane w formularzu rejestracyjnym.

W PRZYPADKU REZYGNACJI
z udziału w Sympozjum, potrącona będzie opłata w wysokości 15% wpisowego.
W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 2 tyg. do rozpoczęcia Sympozjum, koszty uczestnictwa nie będą zwracane.
Ewentualne zastępstwo prosimy organizować we własnym zakresie.
O rezygnacji z Sympozjum prosimy poinformować mailem na adres: zkowalewska@fundacjacmk.pl

ZWOLNIENIE Z VAT
W przypadku zwolnienia z podatku VAT prosimy o przesłanie do nas OŚWIADCZENIA według poniższego wzoru:

Oświadczamy, że środki wydatkowane na Warsztaty Szkoleniowe „Wiosenna Szkoła Mikrobiologii Klinicznej 2019”, które odbędą się w dniach 16-19.05.2019r. w Zakopanem za (uczestnik…imię i nazwisko) w kwocie …… podlegają zwolnieniu z VAT na podstawie (proszę wpisać podstawę prawną).

Podpis Głównego Księgowego